Afbeelding

Gesprek met burgemeester Langenacker in Het Witte Kerkje Huis ter Heide

20 mei 2025 om 14:01 Achtergrond
advertentie

HUIS TER HEIDE Burgemeester Joyce Langenacker is inmiddels ruim een jaar burgemeester van Zeist. In Het Witte Kerkje in Huis ter Heide blikt ze -op donderdagavond 22 mei om 20.00 uur- terug op haar eerste ruime jaar in onze gemeente. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Als burgemeester van Zeist wil Langenacker zich inzetten voor een veilige en leefbare samenleving en voor gelijke kansen voor iedereen.


Welke momenten zijn de burgemeester bijgebleven in het afgelopen jaar? En wat inspireert, wat beweegt onze burgemeester? We leven op dit moment in een tijd waarin we veel horen en spreken over polarisatie en spanning in de samenleving, wat merkt onze burgemeester daarvan? En hoe kunnen we in Zeist de rust bewaren?


Deze activiteit is het laatste onderdeel van dit seizoen van het programma ‘Religie & Cultuur’ in Het Witte Kerkje. De kerk (Amersfoortseweg 47 in Huis ter Heide) is op donderdagavond 22 mei vanaf 19.30 uur geopend, start is om 20.00 uur. Entree is gratis.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie