
Lezing Stijn Fens over Vaticaan en Paus Leo
2 november 2025 om 15:04 AchtergrondHUIS TER HEIDE Journalist Stijn Fens komt donderdag 6 november, 20.00 uur, naar het Witte Kerk om te praten over het Vaticaan; een avond over het katholieke geloof in de protestantse kerk.
advertentie
Stijn Fens gunt zijn toehoorders een blik in de fascinerende wereld van geloof, macht en rituelen in het Vaticaan. De komst van paus Leo XIV volgde Fens vanuit Rome, met zijn scherpe observaties en lange ervaring als correspondent (Trouw, KRO-NCRV) kent hij dit instituut als geen ander. Tijdens zijn lezing vertelt Fens wat hij allemaal meemaakte tijdens de paus-wissel, pendelend tussen Rome en Nederland. En waarheen leidt Leo XIV de kerk eigenlijk?
Fens schreef over de recente pauswissel het boek ‘Onder kardinalen’, een aanrader om te lezen als voorbereiding op deze lezing. Toegang is € 15 (inclusief consumpties, jongeren tot 18 jaar hebben gratis toegang), de kerk aan de Amersfoortseweg is open vanaf 19.30 uur.
Meer informatie op www.witte-kerkje.nl.
















