
Curiosa en antiekevenement in tuin Slot Zeist
3 augustus 2024 om 07:23 ActiviteitenZEIST Organisatieburo van Aerle organiseert zondag 4 augustus voor de 14e keer de curiosa- en brocantemarkt in de tuinen van Slot Zeist.
advertentie
Het aanbod is groot: ook dit jaar zijn er ongeveer 140 kramen op de markt. Traditiegetrouw worden de kramen bezet door deelnemers die het verzamelen van curiosa en brocante als hobby hebben. Er is voor iedereen wat wils: hoogwaardig antiek en oude, leuke snuisterijen. ,,Dat de curiosamarkt geliefd is, blijkt wel uit het groot aantal bezoekers wat dit jaarlijks trekt. Bezoekers uit de hele regio. Op deze markt kan men natuurlijk weer even heerlijk ’terug in de tijd’ en zich vergapen aan oude serviezen, nostalgisch speelgoed, klein meubilair, klokken, tuindecoraties, snuffelen tussen boeken en andere sfeervolle artikelen van vroeger,’’ meldt de organisator.
Uiteraard kunt u ook voor een hapje en een drankje terecht; hiervoor wordt een groot terras ingericht. De curiosamarkt is geopend van 09.00 uur tot 16.30 uur. De toegang is6 euro voor volwassenen, kinderen onder geleide tot en met 12 jaar mogen gratis mee.


















