
Walk Art Markt al ruim 20 jaar gewilde publiekstrekker
21 juli 2025 om 20:29 Activiteiten Deel je nieuwsOp zaterdag 23 augustus vindt de Walk Art Markt (WAM) plaats in het gelijknamige park in Zeist. Al bijna 20 jaar wordt deze gewilde kunst- en cultuurmarkt georganiseerd door CultuurZeist. Jaarlijks komen er duizenden bezoekers af op deze markt. De succesformule? Gegarandeerd gezellig, lekker eten en drinken, laagdrempelig, veel livemuziek, theatrale acts voor jong en oud en ruim honderd kramen onder het sfeervol groen met een zeer gevarieerd aanbod aan kunstzinnige producten. En het is nog gratis ook. De markt duurt van 10.00-17.00 uur. Je komt toch ook?
advertentie
Dit is wat je kunt verwachten. De WAM wordt om 12.00 uur officieel geopend door de Zeister wethouder Wouter Catsburg. En dan gaat het pas echt los.
Zwoele tango’s, soul en jazz
Coverband Klezmoar komt met soul, jazz en indiepop. The Nightingales zingen de sterren van de hemel met songs van Caro Emerald, Peggy Lee en Lizzo. Primeur is het strijkkwartet van het Utrechts Studentenconcert. Zij spelen zwoele tango’s, pop en jazz bewerkt voor strijkkwartet. Ook treedt André Schreiber op met een breed repertoire van hartverwarmende liedjes.
Vanaf 13.00 uur: kinderprogramma
Het kinderprogramma start vanaf 13.00 uur op een vaste plek in het park achter de infokraam van CultuurZeist. Theatermaker Carmen Nichting komt met ‘Silly Walk Art Walks’. Klaaske Kamp van Klaksa muziek- en poppentheater verzorgt een poppentheatervoorstelling over bijen. Ook Petra Lippmann is weer van de partij. Zij is een ster in schminken en tovert je gezicht in een handomdraai om tot een poes, leeuw of wat je maar wilt.
Poëzie en Plee-pret
Houd je van taal en gedichten? Dan moet je zeker de kramen van het Taalpodium en schrijfster Vera Boonen in de gaten houden. Daar regent het mooie woorden en fraaie poëzie, al of niet speciaal voor jou op maat gemaakt. Wil jij jouw eigen kleine of grote boodschap kwijt? Dan kun je terecht bij de Rotterdamse zussen Bep & Toos van Krooswijk van Plee-Act. Zij staan de hele dag voor je klaar en zorgen voor dikke pret bij het toilet. Je wilt het niet missen!
Meer info: www.cultuurzeist.nl/evenementen/walk-art-markt


















