
Lentefestival rondom Slot Zeist
22 april 2026 om 08:10 ActiviteitenZEIST Straattheater, acrobatiek, comedy, steltlopers en bijzondere typetjes: je ziet het allemaal op het Lentefestival. Zondagmiddag 3 mei vormen het voorplein van Slot Zeist, de tuin aan de achterzijde en het Slottuintheater één groot festivalterrein.
advertentie
Op de negende editie van het Lentefestival zie je artiesten uit binnen- en buitenland. Ze spelen op een aantal podia of wandelen over het terrein, met bijna allemaal nieuwe voorstellingen.
Het festival is ingedeeld in twee tijdvakken: bezoekers zijn welkom tussen 13.00 en 15.00 uur of tussen 15.00 en 17.00 uur. Je hebt een kaartje nodig om het terrein op te komen. Die zijn te koop voor 1 euro op slottuintheater.nl. Daar is ook meer informatie te vinden over het festival en de artiesten.



















