
Voorbereidingen voor jubileumconcert fanfarecorps erica, Austerlitz in volle gang.
4 juni 2026 om 21:16 Activiteiten Deel je nieuwsNa weken van repeteren was het woensdag 3 juni zover! Erica en KZHM gingen samen oefenen in het de grote zaal van het Dorpshuis in Austerlitz. Spannend hoe het zou gaan, maar geen zorgen, dat ging heel erg goed! Onder leiding van de dirigent Bert Willemsen bleek dat beide orkesten goed voorbereid waren. We kijken allemaal uit naar het concert op 13 juni op het Dorpsplein in Austerlitz.
advertentie
Zaterdag opnieuw gezamenlijk repeteren met het combo en de solisten en dan volgende week donderdag nog een repetitie met René van Kooten.
Heeft u nog geen kaartje? Die kunt u à 12,50 euro nog steeds bestellen via de website www.fanfarecorpserica.nl
En zijn er nog kaartjes over dan kunt u zaterdagavond 13 juni vanaf 19.00 uur deze kopen op het Dorpsplein. Op vertoon van uw ID krijgt een bandje afhankelijk van de leeftijd ( boven of onder de 18 jaar) U kunt pinnen. Er zijn een beperkt aantal zitplaatsen. Om 19.30 start het voorprogramma met Lars Doornkamp, sing & songwriter uit Austerlitz. We gaan er een prachtig jubileumfeest van maken, met mooie, leuke, gezellige, swingende en rock muziek, fantastische (lokale) solisten en het geweldige optreden van René van Kooten! Komt allen genieten op het Dorpsplein in Austerlitz!
















