Sportpark Blikkenburg staat in de steigers voor een forse verbouwing.
Sportpark Blikkenburg staat in de steigers voor een forse verbouwing. Stan Bos

Doe mee met de eindejaarsquiz: Vraag 6 - juni

4 januari 2025 om 05:13 Kom bij de club!

ZEIST Het jaar 2024 is weer voorbij. Een jaar waarin genoeg gebeurde om er een jaaroverzicht van te maken. Dat hebben we gedaan in de vorm van een quiz. 

advertentie

Uit iedere maand zie je een foto. Aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging. We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort. Met de goede antwoorden kun je een woord van twaalf letters vormen. Stuur dat woord in naar denieuwsbode@bdu.nl en maak kans op de hoofdprijs:

een airfryer, beschikbaar gesteld door Expert Leersum. Deze elektronicazaak opent half februari een winkel in Zeist, in het voormalige ANWB-pand. 

Of win een van de andere prijzen:  

drie keer een kopje koffie beschikbaar voor twee personen, in het Het Activiteitenplein, een dagbestedingslocatie aan de Johan van Oldenbarneveltlaan 74;

drie keer twee kaarten voor het concert van zanger/pianist Guus Westdorp en zangeres Anne-Marie Konincks op vrijdagavond 7 maart in het Torenlaan Theater.

Inzenden kan tot 14 januari 2025.

Sportpark Blikkenburg staat in de steigers voor een forse verbouwing. De eerste paal is geslagen en is er met wethouder Angèle Welting geproost op de mijlpaal. 

6. Wat wordt er gebouwd, op deze plek?

R. Het nieuwe onderkomen van motorsportvereniging SALZ, compleet met technisch circuit met wisselende ondergrond en springschansen.

N. Het nieuwe onderkomen van fusieclub SV Zeist-FZO.

L. Het nieuwe onderkomen van FZO en Patria, de twee voetbalclubs op sportpark Blikkenburg.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie