Afbeelding
Stephan Vanfleteren

Ilja Leonard Pfeijffer komt naar Zeist!

28 april 2023 om 14:31 Lokaal Deel je nieuws
advertentie

Boekhandel Kramer & van Doorn en Literair Zeist presenteren met trots!  

Soms is het heel bijzonder als je een beroemd schrijver kunt boeken, zéker als deze een overvolle agenda heeft. We zijn er dan ook erg trots op dat we als boekhandel Kramer & van Doorn in samenwerking met Literair Zeist op zaterdag 17 juni een grote naam kunnen presenteren: Ilja Leonard Pfeijffer!

Op 23 mei verschijnt Alkibiades, de grote nieuwe roman van dichter en classicus Ilja Leonard Pfeijffer en nauwelijks drie weken daarna dus zal hij bij ons te gast zijn om alles te vertellen over dit bijzondere boek. Zorg dat u er bij bent!
Na moderne klassiekers als Superba, Brieven uit Genua en Grand Hotel Europa, heeft Pfeijffer nu zijn meest ambitieuze en bijzondere roman tot op heden afgeleverd. Dat het een bijzonder boek wordt is nu al wel duidelijk en we verwachten dan ook een grote opkomst. Daarom zijn we uitgeweken naar een locatie buiten de deur, namelijk het Torenlaan Theater. Een plek waar voldoende ruimte is om de vele lezers van Pfeijffer te kunnen ontvangen. We hopen u dan ook op 17 juni in groten getale te mogen begroeten!

Wees erbij op zaterdag 17 juni en hoor uit monde van Ilja Leonard Pfeijffer zélf over de totstandkoming van deze bijzondere roman!
Datum: zaterdag 17 juni Tijd: 19:30 uur
Locatie: Torenlaan Theater, Torenlaan 38, 3701 VK Zeist
Let op: kaarten kosten 10 euro en zijn alleen via de site van het Torenlaan Theater te koop via de volgende link: https://www.ticketkantoor.nl/shop/TT230617

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie