Dag van het Lied tijdens het Ilfz
Dag van het Lied tijdens het Ilfz foto: © Boasphoto / Mel Boas

Kom Zelf Zingen bij Internationaal Lied Festival Zeist

8 oktober 2026 om 14:19 Muziek Deel je nieuws

Zingen is gezond! Nu de herfst is aangebroken is het dé tijd om je immuunsysteem een boost te geven. Dus geef je op voor de masterclass of het Open Podium van Internationaal Lied Festival Zeist en combineer plezier met fit blijven. Je krijgt tips en tricks van professionele musici die enorm veel ervaring hebben met het coachen van zangers en pianisten en hun kennis met jou delen.

advertentie

Je kunt je nog tot en met maandag 26 oktober opgeven voor de masterclass voor gevorderde amateurzangers op zaterdag 7 november in het Torenlaan Theater. Onder leiding van zangdocente Manuela Ochakovsky en pianiste Heleen Vegter verfijn jij jouw vertolking van liederen.

Wil je gewoon eens ervaren hoe het is om op een podium te staan met een professioneel pianist achter de vleugel? Meld je dan uiterlijk 9 november aan voor het Open Podium op zaterdag 21 november met pianist Gilbert den Broeder, ook in het Torenlaan Theater. Voor wie wil is er vóór het open podium een oefenworkshop om je te helpen goed voorbereid voor het voetlicht te staan.

Wil je je ontwikkelen in het zingen van duetten, of wil je zingen met je eigen pianist? Ook dat kan tijdens de masterclass en het Open Podium. Plezier is inbegrepen voor jou én voor jouw publiek, want beide activiteiten zijn openbaar. Pak deze buitenkans en meld je snel aan, want vol = vol.

Meer informatie en aanmelden: ilfz.nl/zelf-zingen

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie