
Doe 3 & 4 november mee aan de Natuurwerkdag!
27 oktober 2023 om 09:03 Natuur en milieuZEIST / DEN DOLDER Op vrijdag 3 en zaterdag 4 november kan iedereen meedoen aan de Natuurwerkdag. Dit is het grootste, groene vrijwilligersevenement van het land! In het hele land zet jong en oud zich dan ook in voor de natuur en het landschap. In de provincie Utrecht zijn er 54 plekken om aan de slag te gaan. Je kunt de hei opschonen bij de Willem Arntszhoeve, aan de slag bij Bijenoase Het Sluisje of de poel schonen bij De Brink.
advertentie
Tijdens de Natuurwerkdag kunnen mensen zagen, snoeien, poelen schoonmaken, wilgen knotten, riet verwijderen, bollen planten, insectenhotels maken, en nog veel meer. Samen dragen de deelnemers bij aan meer biodiversiteit in de natuur en eigen omgeving.
DOE IETS TERUG VOOR DE NATUUR
De Natuurwerkdag is de perfecte manier om iets terug te doen voor de natuur en kennis te maken met vrijwilligerswerk in het groen. De Natuurwerkdag wil deelnemers inspireren om vaker aan de slag te gaan.
Iedereen kan meedoen!Kom meedoen, leren of genieten. Veel van de klussen zijn ook geschikt voor kinderen, dus kom zaterdag 4 november na de voetbal, hockey, korfbal of scouting naar een van de mooie locaties bij jou in de buurt en draag bij aan de natuur! Aanmelden kan via www.natuurwerkdag.nl
NATUURWERKDAG
De Natuurwerkdag is inmiddels een begrip. Het wordt al 23 jaar in het eerste weekend van november georganiseerd door LandschappenNL samen met de provinciale Landschapsbeheerorganisaties. De Natuurwerkdag wordt ondersteund door de Nationale Postcode Loterij, Staatsbosbeheer en Natuurmonumenten. En georganiseerd met medewerking van Scouting Nederland, A Rocha, IVN Natuureducatie en de Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie.

















