
Juf Marja van de Damiaanschool met pensioen
26 juni 2023 om 07:08 OnderwijsZEIST Met ingang van 1 augustus gaat juf Marja van der Horst, werkzaam op de Damiaanschool centrum met pensioen.Ze wilde geen uitgebreide receptie om handjes te schudden, maar ze wilde graag een gezellige dag met alle kinderen van de school. Het team heeft daarom in samenwerking met Circus Tadaa een circusdag georganiseerd.
advertentie
Alle kinderen kwamen naar sporthal Dijnselburg. Daar hebben ze onder leiding van de Circusartiesten en heel veel hulpouders en leerkrachten allerlei circusacts uitgeprobeerd. Na de middagpauze mocht er gekozen worden en werd een echte circusact ingestudeerd. Er was keuze uit acrobatiek, ballopen, minifietsen, trapeze, balanceren en goochelen. De jongste kinderen hadden een dieren-act ingestudeerd.
Eerst moest er gezocht worden naar de hoed van de circusdirecteur. Zonder directeur geen voorstelling. Daarna waren er leeuwen, tijgers en olifanten.
Is dat de hoed an de circusdirecteur?
Met toegestroomde ouders en kinderen in het publiek werd onder leiding van de circusdirecteur een echte voorstelling gegeven.
Echte acrobaten!
VEERTIG JAAR
Juf Marja heeft genoten van al deze artiesten en bedankt nogmaals iedereen die deze dag heeft mogelijk gemaakt. Zij gaat over twee weken genieten van een welverdiend pensioen en is ruim 40 jaar in het onderwijs werkzaam geweest!
















