
Schuif eens aan bij Alpha in Nieuwe Kerk Zeist
24 april 2022 om 06:39 OverigZEIST In Zeist wordt de Alpha-cursus al jaren georganiseerd, samen met verschillende PKN-gemeentes. De eerstvolgende Alpha-cursus begint op woensdagavond 11 mei; tien woensdagavonden. De cursus wordt afgesloten met een feestelijke slotavond. Elke avond begint om 18.45 uur met een warme maaltijd en duurt tot 21.30 uur in The Mirror, Nieuwe Kerk, Boulevard 2a in Zeist. Tijdens de cursus gaan de deelnemers nog een half weekend met elkaar de hei op. Voor meer informatie en opgave: 06-10563541 of alphazeist@gmail.com
advertentie
De organisatie omschrijft het zo: ,,Ontmoeten, vragen en ontdekken – dat doe je op Alpha! Stel al je vragen en praat met andere deelnemers door over interessante onderwerpen. Je bent niet de enige Alpha-deelnemer; wereldwijd volgden ruim 25 miljoen mensen een Alpha. In Nederland zijn dat er al ruim 325.000! Alpha is voor iedereen!
Heb je vragen over het leven of over het christelijk geloof? Dan is Alpha echt iets voor jou. Er is alle ruimte om het gesprek aan te gaan en je vragen en ideeën te delen. Op Alpha denk je samen na over tien inspirerende onderwerpen. Iedereen komt met zijn eigen vragen en ideeën. Je ontdekt altijd iets nieuws. Je ontmoet leuke, nieuwe mensen. En het is helemaal gratis!
Elke Alpha begint met een lekkere maaltijd. Hét moment om elkaar op een ontspannen manier goed te leren kennen. Na de maaltijd luister je naar een kort, inspirerend verhaal over een van de onderwerpen. Daarna is er alle ruimte om je vragen en gedachten te delen in kleine groepen. Er zijn ongeveer tien Alpha-bijeenkomsten en een Alpha-dag of Alpha-weekend. Elke bijeenkomst staat een ander onderwerp centraal. Op Alpha bespreek je onder meer de volgende onderwerpen: Is er meer? Wie is Jezus? Bidden: waarom en hoe? De Bijbel lezen: waarom en hoe? Hoe zit het met de kerk? Wat is Alpha?’’


















