Afbeelding
Antoon Berentsen

World Cleanup Day op 17 september - Doe je mee?

1 september 2022 om 10:33 Overig Deel je nieuws

World Cleanup Day is de grootste jaarlijkse opschoonactie ter wereld. Inmiddels doen er 180 landen mee. Dit jaar is de WCD op zaterdag 17 september.

advertentie

Samen zwerfafval opruimen is een leuke manier om je eigen omgeving mooier te maken. Het zorgt bovendien voor meer saamhorigheidsgevoel in de buurt.

Wil jij in je eigen buurt een actie organiseren? Of gewoon zelf tijdens een ommetje zwerfafval opruimen? Meld je actie dan aan op www.nederlandschoon.nl

Heb je grijpers en/of vuilniszakringen nodig? Neem dan uiterlijk 13 september contact op met Judith Stoker van De Boswerf (088-0225083; j.stoker@odru.nl).

Kun je op 17 september niet, maar vind je het leuk om met een groep zwerfafval op te ruimen? Sluit je dan aan bij de Bermbrigade. Zij maken elke eerste zaterdagochtend van de maand een stukje Zeist schoon, steeds in een andere wijk. Houd hun Facebook pagina in de gaten. Of help mee met Vollenhove tegen zwerfafval. Elke laatste zaterdag van de maand wordt er tussen 10-11.30u opgeruimd in de wijk. De verzamelplek is rechts van de Weggeefwinkel.

Word jij ook een Opgeruimde Zeistenaar ? Meld je dan aan bij Judith Stoker.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie