Voormalig raadslid Marlies Welschen staat op de derde plek bij het CDA, bij de verkiezingen van Provinciale Staten.
Voormalig raadslid Marlies Welschen staat op de derde plek bij het CDA, bij de verkiezingen van Provinciale Staten. CDA - Hans Erkelens

Zeist goed vertegenwoordigd op CDA-lijst provinciale staten

7 oktober 2022 om 06:38 Politiek

ZEIST Op 15 maart 2023 mogen we weer naar de stembus om de onze stem uit te brengen voor deprovinciale staten van Utrecht. De meeste partijen maken rond oktober de lijst bekend voordeze komende verkiezingen, zo ook het CDA.

advertentie

Tijdens de algemene ledenvergadering van afgelopen donderdag 29 september is Mirjam Sterk, thans gedeputeerde, voorgedragen en unaniem verkozen als lijsttrekker voor het CDA. Sterk is geboren in Zeist, de predikantsdochter  woonde in het Beauforthuis toen het nog dienst deed als kerk.

MARLIES WELSCHEN Ook het voormalige raadslid uit Zeist en huidig lid van de CDA-fractie in de provincieUtrecht, Marlies Welschen ziet haar harde werken van de afgelopen jaren beloond met een hoge positie, zij staat op nummer 3. 

NIEUWKOMER Zeist is goed vertegenwoordig want ook nieuwkomer Paul van der Kolk staat relatief hoog op de lijst, hij staat op nummer 8.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie