
Overeenstemming met laatste huurster in L-flat, rechter hoeft geen uitspraak te doen
16 februari 2026 om 14:55 RechtbankZEIST/ UTRECHT Woongroen heeft afgelopen vrijdag overeenstemming met de laatste huurster in de L-flat die Woongroen geen toegang wilde verlenen tot haar balkon.
advertentie
In eerste instantie waren er drie personen die de toegang weigerden. Daarop spande Woongroen een kort geding aan tegen die drie personen want de verhuurder wil noodzakelijke aanpassingen doen. Dat kort geding diende afgelopen donderdag bij de rechtbank in Utrecht. Tijdens die zitting wist Woongroen met twee huurders al overeenstemming te bereiken, waardoor in hun zaken geen uitspraak van de rechter meer nodig was.
Met de derde huurster werd afgesproken dat Woongroen en de huurster vrijdag nog even samen zouden zoeken naar een oplossing. En die is gevonden.
Daarmee is de zaak gesloten zonder uitspraak van de rechter.

















