Er is geen doorkomen aan voor het overige verkeer: protesterende boeren zijn via de A28 bij Zeist op weg naar Stroe om te protesteren tegen het stikstofbeleid van de regering.
Er is geen doorkomen aan voor het overige verkeer: protesterende boeren zijn via de A28 bij Zeist op weg naar Stroe om te protesteren tegen het stikstofbeleid van de regering. Menno Bausch

LTO Noord wil kinderen verrassen die schoolreisje misten

28 juni 2022 om 11:54 Uitderegio

ZEIST / REGIO Vorige week konden verschillende kinderen in Nederland niet op schoolreis. Dit kwam door de protesten, waarbij boeren opkwamen voor hun toekomst. 

advertentie

Volgens LTO Noord was de opkomst onverwacht hoog. Met als gevolg grote drukte op de wegen. LTO Noord doet een oproep aan de scholen van deze kinderen om zich te melden. De boeren willen graag iets voor hen terug doen.

HARTSTIKKE LEUKE UITJES ,,Wij staan als LTO Noord voor publieksvriendelijke acties. In Nederland is de steun voor de boeren onder de mensen ook enorm hoog. Het is niet de bedoeling dat schoolreisjes van kinderen niet doorgaan. Dat zijn hartstikke leuke uitjes. Ik hoop daarom dat de desbetreffende scholen zich melden. Zo kunnen wij ook iets leuks terug doen voor deze kinderen’, aldus Dirk Bruins, voorzitter LTO Noord.

MELDEN Scholen kunnen zich melden door een email te sturen naar communicatie@ltonoord.nl. Vermeld hierbij graag om welke school het gaat en om hoeveel klassen en kinderen.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie