
Tentconstructie bij Schaerweijde stort in
13 januari 2026 om 09:30 HockeyZEIST Bij hockeyclub Schaerweijde uit Zeist is de tentconstructie op het terras onder de zware sneeuwlast bezweken. De club heeft een actie op poten gezet om een nieuwe, duurzame stretchtent te bekostigen.
advertentie
Het bedrag dat de Zeister hockeyclub daarvoor moet ophalen is 15.000 euro. Inmiddels is er al een kleine 6800 euro opgehaald aan donaties. Voor Schaerweijde begint het jaar dus met een tegenvaller, maar de club roept iedereen op om ‘samen de schouders onder dit project te zetten’. Doneren kan al vanaf 25 euro op bredeschouders.com.
Eind februari hoopt Schaerweijde met alle donateurs de nieuwe tent te kunnen inwijden, nog voor de herstart van de tweede helft van de veldhockeycompetitie.


















