
Çorum bestaat dertig jaar en viert dat met scherpe aanbiedingen!
31 januari 2024 om 11:41 Winkelsadvertentie
ZEIST Het is feest bij Turkse supermarkt Çorum aan de Voorheuvel 41. Op donderdag 1, vrijdag 2 en zaterdag 3 februari viert de zaak het dertigjarig bestaan en: ,,Wie jarig is trakteert.’’
Dat zegt Umit. Samen met zijn vrouw Neslihan nam hij de zaak in juli 2023 over van zijn schoonouders, Emine en Hüseyin. Die openden dertig jaar geleden een groentespeciaalzaak op de Steynlaan. Hüseyin is met pensioen. Emine is nog vier dagen per week in de zaak die 7 jaar geleden verhuisde naar een veel ruimer pand.
,,De nieuwe locatie was hard nodig’’, vertelt Neslihan, sinds 2017 mede-eigenaar is. Het assortiment is door de jaren heen ook veel breder geworden, al ligt de basis nog bij groente en fruit. ,,Dat verkopen we los, zodat je precies zoveel meeneemt als je nodig hebt.’’ Umit haalt zoveel mogelijk fruit zoals appels en peren bij telers uit de omgeving. ,,Net als de kersen in het voorjaar. Heerlijk. Wij houden van lokaal!’’
Umit is een jaar ingewerkt door Hüseyin om de beste fruit en groente te halen. ,,Alle tips en tricks heb ik geleerd van mijn schoonvader. Nu kan ik zeggen dat ik ook een goede inkoper ben; ik heb het geleerd van een prof. Mijn achtergrond als kok heb ik toegepast bij het tapasgedeelte. Hier vind je de genietmomentjes,’’ lacht de ondernemer.
Hij benadrukt dat hij de prijzen bewust zo laag mogelijk houdt, zodat iedereen kan genieten van de producten van Çorum. Hij laat zijn assortiment zien. Prachtige lamskoteletten, lamsschouder, huisgemaakte köfte (gekruide hamburgers), Turkse yoghurt, diverse feta kaassoorten en diepvriesproducten, van kousenband tot loempia’s. Meer dan 300 soorten kruidenierswaren, vaak met Turkse opdruk. Hij wijst op de prijskaartjes. Dat scheelt inderdaad! ,,Het leven is al duur genoeg,’’ zegt Umit.
DRIE DAGEN Van 1 tot en met 3 februari vind je bij Çorum allerlei scherpe aanbiedingen, zoals zonnebloemolie voor stuntprijzen en vers fruit voor een koopje. Waanzinnige kortingen tot wel 30%. Op zaterdag 3 februari is het feest. De hele dag door zijn er hapjes en drankjes. Van 13.00 tot 15.00 uur zijn er een DJ en een saxofonist. Klanten krijgen deze dag een lootje en om 15.00 uur is de trekking. De hoofdprijs is € 100,- shoptegoed.
Volg supermarkt Çorum op Facebook en Instagram voor vlogs en recepten.