Afbeelding

Zomertheater

8 juli 2024 om 10:18
advertentie

ZEIST Op woensdag 17 juni om 14.30 uur opent Theatergroep Hilaria de serie woensdagmiddagvoorstellingen in het Slottuintheater met Het Amulet.
Ver weg van de mensen woont de kluizenaar Lie Loe Tsjie. Hij bewaart een oud amulet. De mensen zeggen dat het toverkracht bezit. Op een dag verschijnt er een vreemdeling. Hij wil het amulet hebben en dan zijn de poppen aan het dansen… een familievoorstelling waar je lekker bij kunt griezelen en heerlijk bij kunt lachen. Er is veel te zien, niet teveel tekst en ze zitten vol Haagse humor. Hilaria is al lang een graag geziene gast in het Slottuintheater. Dit is de laatste keer dat ze in Zeist spelen, want na meer dan dertig jaar stoppen ze met samenspelen.
Op 24 juli is er weer een voorstelling. Vanaf die dag kunnen kinderen gratis een kijkje nemen in Slot Zeist, met de gidsen van Gilde Zeist. Ze staan vanaf 13.00 uur klaar bij de wagen van het Slottuintheater. Toegang is gratis, informatie op slottuintheater.nl