
Zeist en Jonathan al snel van start
27 juli 2026 om 08:02 VoetbalZEIST Tweedeklassers SV Zeist en Jonathan starten begin augustus aan de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen.
advertentie
Rick Schipper, de nieuwe coach van SV Zeist, roept de selectie op zaterdag 1 augustus voor het eerst bij elkaar. Rond 11.00 uur start de eerste training. Het oefenduel met Saestum gaat niet door, maar op 22 augustus speelt SV Zeist in Houten een oefenwedstrijd bij competitiegenoot Delta Sports’95.
Jonathan start op dinsdag 4 augustus aan de voorbereiding. Trainer Eddy Levering staat die avond om 20.30 uur met zijn groep op het veld. De eerste vriendschappelijke wedstrijd is vier dagen later, op zaterdag 8 augustus op eigen veld tegen DCV, aanvang 11.30 uur. De nieuwe voetbalcompetitie begint in het weekend van 19 september. Daarvoor is de poulefase van de districtsbeker.

















