bloemen in het hek
bloemen in het hek eigen foto

Wake Zeist zondag 2 maart

28 februari 2025 om 08:59 Achtergrond

ZEIST Elke 1e zondag van de maand staan we stil bij vreemdelingendetentie in Kamp van Zeist. Mensen -ook gewortelde kinderen- die zonder strafblad toch achter slot en grendel zitten. Geef een teken aan de politiek dat het vreemdelingenbeleid anders moet, roepen de Raden van Kerken in Zeist en Soesterberg.

advertentie

Op 16 februari was er een extra wake voor een moeder met twee kinderen die zou worden uitgezet naar Nigeria. Buiten het feit dat de kinderen hier geworteld zijn, heeft moeder grote medische problemen. Enkele dagen na de wake is het gezin op vrije voeten gesteld, om de zaak over die medische zaken af te wachten. 

Kinderpardon blijft een belangrijk item en er is nog geen verandering in.   

Kom ook, neem mensen mee. Neem bloemen mee. Wie wil waken is welkom op zondag 2 maar om 16.30 uur bij Detentiecentrum Zeist, Richelleweg 13, Soesterberg, vanuit Soest aan de overkant van de A28. Vanaf Zeist afslag Soesterberg. Bus 56 Amersfoort – Zeist  Meer informatie: www.wakezeist.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie