Afbeelding
Eigen foto IVN

IVN Herfstfestijn in historische moestuin Bartimeus Doorn

26 september 2025 om 17:50 Activiteiten

DOORN / REGIO Voor zondagmiddag 5 oktober organiseert IVN Heuvelrug Kromme Rijn in de historische moestuin van Bartiméus in Doorn een levendig herfstfestijn voor jong en oud. Tussen 12.00 en 16.00 uur is iedereen van harte welkom voor een middag vol natuurbeleving, ontdekkingen en gezelligheid. 

advertentie

Er is van alles te doen in de moestuin: er zijn kraampjes en kinderactiviteiten zoals knutselen en diersporen zoeken en een jengaspel met natuurquiz. Daarnaast zijn er inspirerende workshops over kruiden en mobiele fotografie. Natuurlijk is er ook allerlei lekkers te eten en drinken te koop, dat wordt verzorgd door de vrijwilligers van theetuin Bartiméus.  

SFEERVOLLE THEETUIN

Vanuit de sfeervolle theetuin kun je ook starten met een herfstige beleeftocht door het bos. Tussen 12.00 en 14.30 uur kan iedere 15 tot 20 minuten een groepje (maximaal 20 mensen) vertrekken vanuit de moestuin om via leuke opdrachtkaartjes zelfstandig een route door het bos te lopen langs verschillende posten in het bos. IVN gidsen vertellen daar leuke weetjes over paddenstoelen, bomen en struiken, bodemdiertjes en wespen.   

GRATIS

De toegang tot deze IVN herfstmiddag is gratis. Aanmelden wordt op prijs gesteld, maar spontaan langskomen mag uiteraard ook. Neem contact op via herfstdag@ivnhkr.nl voor vragen of aanmeldingen. Of kijk op www.herfstdag.nl voor alle informatie over het programma en de locatie. 

De historische moestuin bevindt zich op het terrein van Bartiméus Doorn. Het terrein heeft twee ingangen, die toegankelijk zijn per auto of fiets. Ook bevinden zich bushaltes bij beide ingangen. Er is parkeergelegenheid op het terrein, maar kom bij voorkeur op de fiets. Kom langs en beleef de herfst op zijn mooist in Doorn!

De historische theetuin.
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie