
Wat is er dit weekend te doen in Zeist?
17 januari 2026 om 10:06 ActiviteitenZEIST / DEN DOLDER Schaatsen die nodig geslepen moeten worden of een klein huishoudelijk apparaat met een los contactje? Zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur is het Repair Café in de Werkwinkel aan de Dolderseweg 79a open. Je kunt inlopen voor reparaties tot 14.00 uur.
advertentie
Slotrondleidingen met gidsen van Gilde Zeist zijn er zaterdag 17 januari om 14.00 uur en zondag 18 januari om 13.00 en 14.00 uur. Deelname kost € 3,- (vanaf vier jaar).
Kinderen uit groep 5 tot en met groep 8 uit Den Dolder en omstreken zijn zaterdagavond van 19.00 tot 20.30 uur welkom bij de kinderdisco van DJOIN in De Kameel aan de Dolderseweg 167.
In het Torenlaantheater is zaterdagavond een indrukwekkende monoloog met korte inleiding vooraf, waarin een veteraan vertelt over zijn ervaringen in Bosnië tijdens de val van Srebrenica. De indrukwekkende tekst is geschreven door Kees van der Zwaard. Hij baseerde zich op verhalen van Dutchbatters. De voorstelling begint om 20.00 uur. Kaarten à € 16,50 zijn te koop op www.torenlaantheater.nl en aan de zaal.
Zondag 18 januari begint de Gebedsweek voor de eenheid met een dienst in de Oosterkerk aan de Woudenbergseweg 44. thema is ‘Eén van Geest’. De dienst begint om 10.00 uur. Zondagavond van 19.00 tot 19.45 uur is er in het kader van de Gebedsweek voor de eenheid een korte viering in de Doopsgezinden kerk aan de Pauw van Wieldrechtlaan.
Zondagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur is er open podium in het TorenlaanTheater, georganiseerd door CultuurZeist. Dit evenement is gratis toegankelijk. Deze middag kun je genieten van vier optredens met zang, comedy en dans.
Meer tips om uit te gaan in de agenda: www.denieuwsbode.nl/agenda


















