
Kabouter Berry strijkt neer op de Bergweg
14 oktober 2021 om 11:22 Lokaal Deel je nieuwsSinds deze maand is Zeist een inwoner rijker. Kabouter Berry is ingetrokken in een pandje onder een grote eikenboom aan de Bergweg.
Berry laat zich zelden zien, maar hij geniet van langslopende mensen en mensenkinderen. ‘Zeist is een fijne omgeving om te wonen, met al die eikenbomen. Ik ben namelijk gek op eikeltjeskoffie’, aldus Berry.
Volgens Berry’s buurvrouw is hij een rustige buur ‘Hij neemt wel eens een pakketje voor me aan, dit past dan alleen niet door zijn voordeur, maar zijn intentie is goed’.
Loop jij wel eens langs de Bergweg, ter hoogte van de Noorderlichtkerk? Zwaai dan eens naar Berry en zijn hondje of stop een briefje in zijn brievenbus. Verzoek van Berry is wel om dit in kabouterformaat te doen ‘Anders zit mijn blauwe kliko direct tot de nok vol’.