
Rotary Zandzegge organiseert Vintage vibes
15 augustus 2025 om 06:24 MaatschappelijkBOSCH EN DUIN / BILTHOVEN De 45 vrouwen van Rotary Zandzegge organiseren een kledingverkoop met de titel ‘Vintage vibes’. Op 5 en 6 september van 10.00 tot 18.00 uur verkopen ze vintage kleding van goede kwaliteit bij Reisbureau Cerimovic aan de Julianalaan 22 in Bilthoven. De opbrengst is voor de aanschaf van boeken voor kinderen in Oekraïne die in oorlogsgebied niet meer naar school kunnen. Wie goede spullen wil inbrengen, kan zich melden op: zandzegge@outlook.com
advertentie
De dames van Rotary Zandzegge en hun vriendinnen openen hun kasten en bieden kleurige kleding, tassen, sieraden en ‘hebbedingetjes’. Reisbureau Cerimovic legt de rode loper uit om het aanbod te tonen te ontvangen.
De prijzen zullen klein zijn, maar de impact is groot. De opbrengst is voor de aanschaf van héél veel boeken voor kinderen in Oekraïne.
Kom kijken, kopen en bijkletsen bij muziek en hapjes op 5 en 6 september van 10.00 tot 18.00uur.
Heb je zelf zo’n kast waar schone en aantrekkelijke spullen wachten op een volgende eigenaar? Vanaf 15 augustus kun je die inbrengen, meld je op zandzegge@outlook.com
![]()

















