Hans Lub (violist), Pieter den Bieman (Voorzitter Slotconcerten en organisator), Geert Mak, RuthNoyon, (violiste en zakelijk leider) , Stefano Rossi (muzikale leiding).
Hans Lub (violist), Pieter den Bieman (Voorzitter Slotconcerten en organisator), Geert Mak, RuthNoyon, (violiste en zakelijk leider) , Stefano Rossi (muzikale leiding). Eigen foto

Vertelconcert met Geert Mak groot succes

14 november 2022 om 07:01 Muziek

ZEIST Het vertelconcert dat Concerto d’Amsterdam en Geert Mak vrijdagavond samen gaven op uitnodiging van Stichting Slotconcerten was volledig uitverkocht. In de kerkzaal van de Evangelische Broedergemeente was ruimte voor vierhonderd bezoekers. De belangstelling was overweldigend. 

advertentie

Het concert in Zeist was de aftrap van een landelijke tournee van acht concerten. Mensen die teleurgesteld moesten worden omdat het al snel was uitverkocht kunnen nog elders in het land een concert bijwonen, meldt de organisatie. Kijk op www.concertodamsterdam.nl

De reacties over de uitvoering van barokmuziek en de begeleidende teksten die Geert Mak uitsprak waren overweldigend enthousiast! Geert Mak liet verrassende verbindingen naar het heden zien en hij plaatste de geschiedenis van het Rampjaar 1672 in een groter verband.

Volledig ensemble Concerto d’Amsterdam met Geert Mak en de Voorzitter van de Slotconcerten Zeist Pieter den Bieman.
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie