
Jonathan raakt aanvoerder Jordey Buitenhuis kwijt
10 mei 2025 om 19:34 VoetbalZEIST Jonathan raakt na het seizoen aanvoerder Jordey Buitenhuis kwijt. De 28-jarige captain verkast naar vierdeklasser DOSC uit Den Dolder.
advertentie
,,Er is dit seizoen veel gebeurd”, doelt Buitenhuis onder meer op het ontslag van trainer Kevin de Liefde. ,,Ik dacht: ik moet plezier hebben en ga met mijn vrienden voetballen. Op mijn werk word ik steeds drukker, het gezin wordt uitgebreid, maar ik vind het ook lekker om op niveau te spelen. Twan Pieper, Wilco Oudshoorn en Tobias Denenkamp maakten al eerder hun overstap bekend van Jonathan naar DOSC. Zo kwam het ter sprake. Ik wil er wel alles aan doen om met Jonathan in de tweede klasse te blijven”, aldus Buitenhuis.
Ruben Jansma zou naar Jonathan komen, maar hij trok zijn toezegging in. De aanvallende middenvelder gaat naar DEV Doorn.















