
Quick Amersfoort te sterk voor Patria: 5-3
9 november 2025 om 21:22 VoetbalAMERSFOORT Zaterdag moest Patria naar Amersfoort om het op te nemen tegen Quick. Die wedstrijd liep voor de bezoekers uit op een nederlaag. Volgens de trainer terecht want Quick is een stuk verder. Wel jammer is dat Patria niet genoeg weerstand kon bieden, vooral in de eerste helft gaven de Patrianen niet thuis.
advertentie
Het makkelijk weggeven van zo’n 3 doelpunten hielp niet om steeds in de wedstrijd te komen. Tel daarbij een gedreven Quick en de uitslag is een goede afspiegeling.
Wel is Patria de eerste ploeg die 3 keer kon scoren tegen dit Quick.
Dan de wedstrijd; er moesten weer wat wijzigingen doorgevoerd worden. Sinaï, Akharouid en Hazzat konden niet starten en Oltmanns moest bij het tweede van het veld gehaald worden. Plak daarbij het snelle uitvallen van Rafiq. Het was een voorbode.
Een zeer matige eerste helft waarbij er 1 kans was na een mooie loopactie van Hendrikse. Daarna werd het erg stil en waande Quick zich in een speeltuin. Het plan was om het fitte en dynamische Quick met een 0-0 of eventueel een kleine achterstand of voorsprong de tweede helft bij de strot te pakken.
Met Sinaï, Hazzat en Kada werd dat opgepakt alleen wel met een 3-0 achterstand. Dit ging stukken beter en zo volgde al snel de 3-1 maar toch was het pas bij 5-3 dat Quick het moeilijker kreeg. Hazzat en 2 keer Kaouass waren doelpuntenmakers. Met nog zo’n kwartier had Patria de overhand, maar de kansen die er kwamen werden onschadelijk gemaakt door de verdediging en zo bleef Quick fier overeind.
Bij het tweede doelpunt was er een ongelukkige botsing met de keeper van Quick. Hierbij raakte een tand los en moest hij snel naar het ziekenhuis. Patria wens hem beterschap!
Volgende week komt DOSC op bezoek.Tot nu toe pakte Patria geen punten van ploegen die hoger op de ranglijst staan. Patria hoopt daar verandering in te brengen.
Het verslag is van Angéla Dirksen-van Geijtenbeek.

















